Úvod

Šicí stroje Janome

Vítáme vás na stránkách legendární japonské značky JANOME. Najdete zde všechny šicí stroje Janome oficiálně dovážené do České republiky - šicí stroje multifunkční, speciální, overlocky Janome, coverlocky Janome, vyšívací stroje, šicí stroje pro patchwork a quilting apod. Nezapomeňte se podívat do kategorie AKCE, kde jsme pro vás připravili několik bonusů.
 
Výhradní distributor pro Českou a Slovenskou republiku je společnost Strima Czech s.r.o., nakupujte pouze od našich partnerů a vyhněte se neoficiálně dovezeným strojům - co jinde ušetříte, potom zbytečně ztratíte. Seznam prodejců najdete na těchto stránkách, seznam partnerů v Evropě najdete na stránkách Janome Japan.
 
Door to door servis pro šicí stroje Janome
 
Jako první v České republice si vám dovolujeme nabídnout pro šicí stroje Janome speciální zvýhodněné podmínky záručního servisu, tzv. servis door to door - nejkomfortnější formu vyřízení záruční opravy, která zahrnuje vyzvednutí stroje u vás doma, jeho opravu a odeslání zpět k vám na naše náklady.
 
Protože kvalita strojů Janome je opravdu jedinečná, nabízíme členům Janome Clubu exkluzivní podmínky na záruční servis. Když nakupujete šicí stroje Janome u nás, již nemusíte pátrat, kde je nejbližší záruční servis. V případě poruchy v záruční době a splnění podmínek pro přiznání statusu Servis door to door, stačí jednoduše zavolat na naši zákaznickou linku +420 544 226 298, sdělit potřebné údaje a nachystat stroj pro přepravu. O více se starat nemusíte!
 
Stroj si u vás vyzvedne přepravce, zdarma jej odveze k nám, zdarma jej opravíme a zdarma přivezeme zpět v co nejkratší době. A ještě od nás dostanete malý dárek!
 
Prodloužená záruka na šicí stroje Janome
 
Prodlouženou záruku získáte při zakoupení šicího stroje Janome určeného pro Českou a Slovenskou republiku, pokud se do 30 dní od nákupu zaregistrujete na stránkách janomeclub.cz.
 
Při registraci si sami zvolíte, zda máte zájem jen o tříletou, nebo 5 letou (u vybraných modelů) záruční dobu, nebo využijete možnosti stát se členem Janome Clubu. Jako člen tohoto klubu získáváte automaticky možnost využít slevu na příslušenství ve výši 10% po dobu jednoho roku, dále budete získávat pravidelné newslettery s informacemi o novinkách a akcích ke strojům Janome, různé slevové kupony, kurzy atd. Kompletní podmínky jsou uvedeny na stránce Podmínky pro získání prodloužené záruky.
 
50 miliontý šicí stroj
 
22.srpna 2008 firma Janome vyrobila 50 miliontý šicí stroj. Nikdo na světě nevyrobil více. To je důvod naší radosti a pýchy. Speciálně z tohoto důvodu značka Janome připravila lepší a nižší ceny na šicí stroje Janome. Zveme vás k vyzkoušení šicích strojů k našim distributorům.
 
Podívejte se také na naši nabídku patek a příslušenství na šicí stroje Janome. V naší nabídce jsou patky do všech typů strojů, lemovače a zakladače, programy pro vyšívací stroje Janome, kolekce hotových výšivek, stolky pro zvětšení pracovní plochy atd.
 
Pokud vám připadají některé šicí stroje jiných značek podobné šicím strojům Janome, věřte, že jsou tyto modely vyráběny také tímto výrobcem. Ovšem super kvalitu a nejnovější technologie najdete vždy pouze u šicích strojů Janome. Šicí stroje Janome jsou vyráběny v závodech v Japonsku, na Taiwaně a Thajsku a všechny tyto závody mají certifikáty kvality ISO 9002 a ISO 14001.
Používá se opensource systém OpenCart
obchodní zastoupení značky Janome, © 2019