Overlocky

Overlocky

Overlocky Janome jsou speciální  "šicí stroje" pro určitý druh šití. Overlocky se využívají pro obnitkování a začištění lemů oděvů - materiál bude oříznut, pokud nevypnete ořez. Tuto funkci využijete zejména u šití pletenin a pružných materiálů, kde jsou overlocky nenahraditelné. Běžné multifunkční šicí stroje vám tuto službu nemohou splnit.

Overlocky Janome je možné využít i pro šití různých ozdobných lemů, ne jen pro bezpečné začištění materiálu. Námi nabízené overlocky Janome jsou jedny z nejkvalitnějších a cenově nejdostupnějších strojů na českém trhu. Nabízené stroje Janome jsou určeny pro domácí šití. Nabízíme overlocky, ultralocky, multilocky, minilocky, tří, čtyř či pěti-nitné overlocky, ze kterých si vybere začátečník i profesionál. Najdete u nás také nejširší nabídku originálního příslušenství pro overlocky Janome.

A v čem jsme opravdu jedineční? V nejširší nabídce příslušenství pro overlocky. Vynikáme největším sortimentem a nejnižšími cenami. Zvažte, jestli jiná značka má tak širokou nabídku příslušensví a jestli nebudete v budoucnu zklamáni, že byste rádi takové měli, ale ostatní vám je nemohou dodat.

Zobrazit:
Řadit podle:
Overlock-coverlock Janome 1200 D je kvalitní univerzální dvoj, tří, čtyř a pěti-nitný overlock, k..
Overlock Janome 744 D je 2,3,4-nitný overlock, který nabízí 7 druhů stehů a 9 šicích program..
Overlock Janome 990 D je 3, 4-nitný stroj s 5 druhy stehů a 9 šicími programy. Nejkvalitnější..
Používá se opensource systém OpenCart
obchodní zastoupení značky Janome, © 2019