Janome MC 12000

Doporučená cena:

Janome MC 12000 Horizon je šicí a vyšívací stroj. Janome 12000 představuje nejmodernější stroj od japonského výrobce Janome.

Prosím uvědomte si, že koupit  vyšívací stroj není jen o tomto stroji. To je jen polovina úspěchu. Ke kvalitní výšivce potřebujete mít hlavně komplexní služby a to jak poradit s vyšívacím programem, nejen ve výběru, ale hlavně se zpracováním výšivky v budoucnu. Vyšívací program si veberte v kategorii : Programy pro tvorbu výšivky   .  Dále potřebujete kvalitní vyšívací nitě a to například viskozové, které zaručí hezkou, lesklou plnobarevnou výšivku a nebudou se vám zbytečně trhat i při vyšších rychlostech, tyto naleznete v kategorii :  Vyšívací nitě.  Také potřebujete mít kvalitní podkladové materiály a to jak pro vyšívání písma, nebo pro výšivku, která vykrývá celou plochu. Ne každý vám totiž poradí, že špatně zvoleným podkladovým materiálem může dojít v budoucnu k deformaci výšivky, kdy je třeba písmo nečitelné, nebo se začne výšivka kroutit i s materiálem po vyprání, podkladové materiály najdete v kategorii: Podkladové střihací a trhací materiály.  Také byste měli vědět, že na froté ručníky, smyčkové tkaniny a úplety , se používají hydrofolie, aby stehy nepronikly do látky, čímž se výrazně zlepší kvalita výšivky a sníží se počet použitých stehů. Tyto materiály najdete v kategorii: Hydrofolie - vodou rozpustne folie .  Nebo, že malé výšivky, které nejdou přichytit do rámečku můžete dočasně přilepit a zpěvnit dočasným lepidlem, které najdete v kategiorii: Dočasná lepidla pro strojní výšivku a fixaci. A takto bychom mohli plynule přejít k  jehlám na různé materiály, jako je pletenina  s kulatou špičkou, jehly na kůži se špiškou pro výsek, které najdete v kategorii: Jehly pro vyšívací stroje atd. Prostě, vyšívání je radost, ale musíte vědět jak. Koupě vyšívacího stroje není koupě ledničky, nebo mixeru. Tyto informace a materiály vám nabídne pouze zkušený prodejce. Takže, nedívejte se jen na cenu, ale hlavně na služby.  Naše nabídka je nejen široká, ale nabízíme vám hlavně kvalitní servis vyšívacích strojů.
 

AKCE- vyšívací jednotka nové generace s rozměrem vyšívání 23x30cm je již v ceně, nemusíte ji přikupovat jako u jiných značek.

Nejmodernější šicí, vyšívací-plnohodnotný vyšívací stroj s tvrobou výšivky a quiltovací stroj na který jste se všichni tešili. Janome Horizon je velký robustní stroj s prodlouženým volným ramenem, který je určen zejména pro quitling a patchwork.


425 šicích programů: stehy základní, elastické (strečové), overlockové, plastické, quiltovací, vyšívání monogramů - písmen. Ale to není vše, nejste ničím omezeni, sami si můžete přenášet a upravovat další stehy mezi PC a strojem pomocí programu HORIZON LINK.


Propojení s PC, přenos pomocí USB? Žádný problém, žádný stroj nedokáže komunikovat lépe než Janome.


Automatický odstřih nitě - je to automatický systém umístěný na cívkovém pouzdře, který zajistí odstřihnutí spodní nitě po došití (nezaměňovat se stacionárním ořezovým nožem, který je někdy vydáván za něco výjimečného). Tuto funkci nabízí stroje v nejvyšších třídách.


ACUFEED FLEX - patentovaný systém zabudovaného horního podávání, který zajistí rovnoměrné podávání materiálu i ve vyšších vrstvách. Na rozdíl od konkurence vám ale navíc nabízíme možnost několika patek a to jak úzkých, zipových, tak širokých na vyšší vrstvy materiálu.


STITCH COMPOSER - součástí je speciální program pro tvorbu vlastních stehů a quiltů, nic nemusíte dokupovat, vše je již v ceně.


Jednoduchý, přehledný a inteligentní barevný dotykový displej, poradí vám jakou patku vybrat na jaký steh, jaký nastavit přítlak patky na materiál, doporučí vám maximální délku a šířku stehu a ukáže vám polohu jehly.


Horizontální rotační chapač, doplněný o odstřihový nůž spodní nitě, poslední generace, zvětšená velikost pro šíři cikcaku až 9mm, patent Janome, zabraňuje vyskočení a zaseknutí nitě. Automatická kontrola přetržení spodní nitě je samozřejmostí.


Velkoplošné podávací zoubky SFS-super: podávací systém-sedminásobně dělený podavač se speciálně tvarovanými zuby Vám zajistí snadný začátek šití a plynulé podávání všech druhů látek, pravidelný steh a šíři cikcaku až 9mm.


Kolenní páka umožňující zdvih patky nohou. Díky tomu můžete mít obě ruce neustále na materiálu a lépe s ním manipulovat. Toto je standardní příslušenství u průmyslových strojů, ale Janome ví, jak je to důležité i pro vaše projekty.

Kolenní pákou můžete regulovat šíři cikcaku během šití, tím vytváříte sami krásné vzory dle potřeby. Využívejte cikcak 9mm, stehy vypadají opravdu báječně.


Automatický vodič – exkluzivní patent Janome – CLOTH Guide. Tento fantastický nástroj vám dává obrovskou výhodu při šití různých tkanin. Na dotykové obrazovce pouze zadáte vzdálenost mezi jehlou a okrajem materiálu a stroj sám nastaví vodič do požadované polohy a vy můžete začít šít.


Nový systém navíjení spodní nitě – tento automatický navíječ nejen dokáže rychle a tiše navinout cívku spodní nitě, ale po dokončení navinování snadno uříznete nit, aniž byste museli šahat pro nůžky.


ONE STEP konvertor – jednokroková výměna stehové desky, bez použití šroubů - jedinečný patentovaný systém ONE STEP pro výměnu stehové desky při šití těžkých materiálů. Žádné šroubování, stačí jen stisknout, deska vyskočí a snadno ji vyměníte. Janome totiž nabízí stehové desky na těžké rovné šití a běžné šití s cikcakem.


Délka ramene je neuvěřitelných 28cm, takže při šití těžkých materiálů je extrémní nápor na torzní vlastnost stroje. Proto, aby nedocházelo k vychýlení jehly, konstrukce je doplněna speciální ocelovou deskou.


Šíře cikcaku 9mm, dovolí plně využít šíři stehu. Díky možnosti polohování jehly, kdy můžete nastavit až 91 poloh, můžete vytvářet stehy a vzory, které se vám líbí.


Automatický přítlak patky - lze nastavit, automatický zdvih patky - lze nastavit, změna mezi cm/inch - lze nastavit. Prostě na plnohodnotném displeji nastavíte vše, jak potřebujete.


Potřebujete více světla? Nestačí vám osvětlení po celé délce ramene? Nevadí, snadno si vysunete přídavné osvětlení se silným LED a uvidíte vše, jak potřebujete.


AcuView MAGNIFIER – šijete detaily, máte problém přesně udržet materiál? V tom případě oceníte speciální lupu, která zvětší místo šití až o 1,5x násobek.


Pracujete často s detaily? Potřebujete rychle reagovat, zastavit stroj, zvednout jehlu, nechat ji zapíchnutou na konci cyklu? Často měníte programy a sami si nastavujete různé šířky, délky, počty stehů? To vše si můžete nastavit v paměti stroje, anebo využít tlačítek blízko šitého materiálu.


Zdvih kolenní pákou je ještě vyšší jak zdvih rukou, takže můžete opravdu šít i materiál, který jiné stroje ani nezvládnou.


Přídavný velký stolek pro rozšíření pracovní plochy je součástí výbavy a jistě ho oceníte při šití velkých a prostorných výrobcích.


338 zabudovaných vyšívacích vzorů a písem vám garantuje nepřeberné množství možností, jak zdokonalit váš výrobek. Další vzory si můžete vyrobit sami pomocí programů Janome Digitizer JR, nebo profesionální program MBX. Vše si můžete snadno nahrát přes USB port.


Součástí stroje jsou rámečky různých velikostí. Rámeček o velikosti 23x30cm má však jen Janome MC12000.


Šicí a vyšívací stroj Janome MC12000 má až 4x rychlejší procesor, takže úpravy výšivek a stehů je otázkou okamžiku.


Vlastnosti šicího stroje Janome MC 12000:

Janome Horizon 12000 přináší několik světových novinek:
 • 425 zabudovaných stehů plus 13 druhů knoflíkových dírek včetně konfekčních
 • 3 typy monogramů abecedy, včetně evropského písma s háčky
 • 338 vzorů pro vyšívání
 • 10 vyšívacích fontů
 • 2x USB
 • Horizon Link™-přímé připojení na počítač
 • Stitch Composer™–možnost tvorby vlastních stehů již v ceně, jednoduchá instalace na vaše PC
 • Sleek Linear Motion Embroidery System™-přídavný vyšívací modul, který múžete jednoduše nasadit ke stroji, zvětšit plochu pro šití a vyšívání do rozměrů, které nejsou běžné a překvapí vás již v ceně
 • AcuFeed Flex™-dvě nové přídavné kráčející patky vás překvapí možností rychlé a snadné výměny a absolutním rozměrem rychlosti šití již v ceně
 • AcuGuide™-vodič na látku s možností elektronického nastavení
 • 15“ kovová deska šicího stroje s měřítkem začínající od ramene stroje a končící v přední části stroje
 • rychlost šití a vyšívání až 1000 stehů/min
 • automatický zdvih patky (nastavíte si sami, jestli patka po došití zůstane nahoře, nebo dole nezávisle na možniosti nastavení polohy jehly)
 • až 9 mm široké dekorativní stehy s možností nastavení šíře stehu pomocí kolení páky-tlakem na kolení páku můžete rozšiřovat zik zak
 • jednoduchý 1 krokový converter stehové desky, žádné šroubky, stiskem vyskočí stehová deska a můžete ji jednoduše vyměnit
 • 20 zcela nových patek
 • 10 LED zabudovaných světel v pěti lokacích
 • 91 pozic jehly
 • High Light™-vysunovací zabudované silné osvětlení pracovní plochy
 • AcuView Magnifier™-nastavitelné zvětšovací sklo lupa, pro lepší a detailnější pohled na šitou plochu
 • jednokroková výměna stehové desky, bez nutnosti povolování šroubů, stiskem stehová deska vyskočí

Vyšívací plocha až do 23 x 30 cm.

Jaké můžete použít stehy na Janome 12000:

Precizní výšivka i když máte velké vzory!

Bez ohledu na to, že výšivka je velká, dokážete velmi snadno umístit požadované stehy tak, aby výsledný efekt byl velmi kompaktní a přesný. Velký vzor potom na velké přikrývce vypadá jako ucelený souvislý vzor a ani nepoznáte, že se skládá z více různě poskládaných vzorů a více rámečků. Jedinečný system od Janome vám přesně popíše každý vzor.

Volné quiltování je jednodušší jak před tím!

Přesný chod motoru je to co dělá volné quiltování tak jedinečné a jednoduché. Je ale potřeba přesné nastavení stroje. Stroj automaticky zjistí sílu materiálu a zvedne vaši FMQ patku na požadovanou sílu. Ruční donastavení také není problém.

Vytvořte si svoje vlastní stehy!

Ještě nikdy nemělo Janome tento nástroj. Nyní si můžete snadno vytvořit svoje stehy ve svém počítači nebo si upravte stávající stehy a nastavit si pohyb jehly, jehla nahoře, jehla dole. Váš stroj dokáže snadno měnit a upravovat jak vaše originální stehy, tak stehy které jsou již zabudované v paměti stroje.

 

Standardní příslušenství:

 • Patka cik cak A
 • Patka overlocková M
 • Patka satenová F
 • Patka na slepý steh G
 • Patka zipová E
 • Patka na skrytý zip Z
 • Patka na automatickou dírku R
 • Stabilizační destička na dírky
 • Patka obrubovací D
 • Patka otevřená na satenový steh F2
 • Patka quiltovací odpružená PD-H
 • Patka na volné quiltování uzavřená QC
 • Patka na volné quiltování otevřená QO
 • Patka na quiltování s talířkem QV
 • Patka knoflíková T
 • Patka na patchwork 1/4" O
 • AcuFeed Flex™- Držák pro horní zabudované podávání (dvojitý)
 • AcuFeed Flex™ - Držák pro horní zabudované podávání (jednoduchý)
 • Patka pro horní zabudované podávání AD (dvojitá)
 • Patka pro horní zabudované podávání VD (jednoduchá)
 • Patka duální pro horní podávání s bočním vodičem OD (dvojitá)
 • Patka zipová pro horní podávání ED (jednoduchá)
 • Patka vyšívací P
 • Stehová deska na výměnu pro rovné šití
 • Náhradní cívky 5ks
 • Set jehel
 • Šroubováček
 • Štěteček na čištění
 • Páráček
 • Vodič pro quilting
 • Držák cívky na velké náviny
 • Držák cívky na malé náviny
 • Extra držák cívky
 • Nůžky
 • Držák destičky na dírky
 • Stylus pro ovládání LCD panelu
 • AcuGuide™- Vodič látky pro elektronické nastavování
 • Držák pro čištění cívek
 • Vyšívací rámeček SQ14 o velikosti 14 x 14 cm
 • Vyšívací rámeček SQ23  o velikosti 23 x 23 cm
 • Vyšívací rámeček GR     o velikosti 30 x 23 cm
 • Vyšívací rámeček FA10  o velikosti 10 x 4 cm
 • Magnetické držáky rámečků pro uchycení vyšívaného materiálu 4ks
 • Cívkové pouzdro pro vyšívání
 • Filc pro vyšívání
 • Stabilizační podložka pro vyšívání
 • Vyšívací nit- vzorek
 • Optické zvětšovací sklo pro vyzvětšování
 • Pedál pro ovládání stroje
 • Kolení páka pro zdvih patky
 • Přívodní kabel
 • Horizon Link™ - USB kabel pro propojení s počítačem
 • Manuál v českém jazyce
 • Karta s kody
 • Instruktážní video
 • Stitch Composer™ Horizont LINK CD-ROM ( s návodem na instalaci)
 • Sleek Linear Motion Embroidery System™- Vyšívací jednotka
 • Kufřík pro vyšívací jednotku
 • Vrchní kryt pro zakrytí stroje látkový- polotvrdý
 • Přídavný stolek na zvětšení pracovní plochy
 • Český návod

 

Jehly
Jehelní systém 130/705 H
Šití
Odstřih nitě ano
Programy od-do více než 60
Výkon 75W
Počet programů 425 šicích / 338 vyšívacích, lze doprogramovat další
Počet šicích technik vlastni tvorba, programem na tvorbu stehu
Horní zabudované podávání ANO - AcuFeedTM Flex
Chapač Rotační (antiblok system)
Maximální délka stehu 5mm
Maximální šířka stehu 9mm
Šití dvojjehlou Ano (ozdobné šití, zkracování triček atd.)
Maximální rychlost šití 1000 stehů/min
Navíjení spodní nitě ano automat
Vyšívání
Počet jehel 1
Rámečky ve výbavě 100 x 40 MM, 140 x 140 MM, 230 x 230 MM, 300 x 230 MM
Rychlost vyšívání 1000 stehů/min
Vyšívání monogramů - písmen ano
Vyšívací modul - karta, USB ano, USB 2x
Ovládání
Kontrola přetržení nitě ano
Overlockovy steh ano
Ovládání stroje elektronické
Automatický navlékač nitě ANO - plná automatika
Mechanismus podávání spodní zoubkové horní AcuFeedTM Flex 7-stupňový
ASS system výměny desky ANO
Regulace přítlaku patky ANO 9-stupňová
Šití knoflíkových dírek ANO - plný automat i kulaté dírky
Volné rameno ano kovová deska
Ořez nitě ano
Automatický odstřih nitě ANO
Polohování jehly 91 pozic
Možnost šití bez pedálu ANO - SLOW MOTION
Automatické zapošití ANO
Tlačítka přímé volby ano
Výbava
Kolenní páka ano
Počet patek v příslušenství 20
Přídavný pracovní stolek ano
Světlo ANO - LED 10x + výsuvná lampa
Displej LCD - LED
Robustní celokovový vnitřek ano
Prodloužené rameno ano
Záruka 3 roky
Rozměry
Rozměr balení 40 x 66,5 x 72 CM
Hmotnost 28,3kg
Vzdálenost jehly od ramene 28cm
Rozměry stroje (H x V x Š) 23 x 31,3 x 55,5 CM

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Používá se opensource systém OpenCart
obchodní zastoupení značky Janome, © 2019