Janome Club

Prodloužená záruka na šicí stroje Janome

Vážení zákazníci,
jakožto oficiální zástupce značky Janome pro Českou a Slovenskou republiku si vám dovolujeme nabídnout prodloužení záruční lhůty na šicí stroje Janome. Prodlouženou záruku získáte při zakoupení výrobku určeného pro Českou a Slovenskou republiku, pokud se do 30 dní od nákupu zaregistrujete na těchto stránkách. Záruka je platná pouze pro koncové spotřebitele , ne pro podnikatele, firmy , OSVČ (nákup na IČ). 

Kompletní podmínky pro přiznání tříleté, nebo peti leté záruky u vybraných modelů jsou uvedeny na stránce Podmínky záruky. Při registraci si sami zvolíte, zda máte zájem jen o tříletou, petiletou záruční dobu, nebo využijete i možnosti stát se členem Janome Clubu. Tuto možnost mají i majitelé dříve zakoupených šicích strojů Janome, kteří třicetidenní lhůtu pro prodlouženou záruky nestihli.

Členství v Janome clubu

Jako člen tohoto klubu získáváte automaticky možnost využít slevu na originální příslušenství k šicím strojům Janome ve výši 10% po dobu jednoho roku, dále budete získávat pravidelné newslettery s informacemi o novinkách a akcích ke strojům Janome, různé slevové kupony, lístky zdarma na výstavy, kurzy atd. Podrobnosti o výhodách členství v Janome Clubu najdete na stránce Podmínky členství.

>> Vstupte do Janome Clubu <<

Používá se opensource systém OpenCart
obchodní zastoupení značky Janome, © 2019