Janome 1600P PQC

Doporučená cena:

Šicí stroj pro profesionály, to je Janome 1600P PQC. Máte malou dílnu, opravnu oděvů či modelovou dílnu? Toužíte po průmyslovém šicím stroji, který má automatický odstřih nitě, ale vy si jej nemůžete z důvodu místa pořídit? V tom případě si pořiďte Janome 1600 P, který má paramatery průmyslového jednojehlového stroje s automatickým odstřihem nitě, průmyslové patky, stehovou desku, průmyslový rotační chapač, vynikající rychlost šití, kolení páku a další velmi kvalitní a praktické funkce. Jeho největší výhodou je, že jej můžete jednoduše postavit na stůl a po šití znovu uklidit.

Japonská technologie a síla. Šicí stroje Janome jsou špičkové stroje za vynikající cenu. Tyto stroje mají servisní cyklus a životnost několikanásobně delší, než jiné značky (rozhodně delší než 500 motohodin, které uvádí některé značky). Janome má většinový podíl výroby šicích strojů a zajišťuje výrobu některým značkám jako je Elna, Pfaff, Husquarna atd.

Nová dimenze quitování. Tento stroj je vyvinut zejména pro potřeby quiltařů, je to nejrychlejší quiltovací šicí stroj na našem trhu s největší pracovní plochou. To je přesně to, co potřebujete pro quiltování. Pracovní plocha tohoto stroje je neuvěřitelných 225x150 mm. Absolutně nezbytné k prošívání velkých quiltů nebo k práci se silnými nebo těžkými látkami. Součástí je také velký přídavný nástavec pracovní plochy o rozměrech 600x400 mm. Velkorysá pracovní plocha je vynikající pro šití a manipulaci s velkými kusy látek a pro volné quiltování.

Znáte nějaký šicí stroj, který šije rychleji? Janome 1600 ušije neuvěřitelných 1600 stehů za minutu, což je rychlost, kterou nepřekoná žádný jiný stroj na trhu. Prošívání rozměrných quiltů a dalších dlouhých kusů látek, jako jsou závěsy a bytové doplňky je tak snadné. Díky posuvníku si jednoduše nastavíte požadovanou rychlost.

Za každých okolností dokonalé švy - ať šijete cokoli, každý steh musí být stejný a dokonalý. S Janome 1600 bude každý steh vypadat profesionálně. Jednoduše můžete také nastavit požadovaný přítlak patky a za pomoci polohování jehly využít funkci zapíchnutí jehly v materiálu pro snadnou manipulaci a otáčení.

Použijte kolenní páku a nepouštějte látku z rukou. Přítlačnou patku můžete zdvihat a spouštět kolenní pákou a mít tak vaše ruce neustále v kontaktu s šitým materiálem.

Snadné navíjení spodní niti samostatným motorem. Samostatný motorek umožňuje navinout spodní nit a pokračovat přitom v šití. Odstřih nití? Jak snadné. Horní i spodní nit odstřihnete jediným dotykem tlačítka. Navlekač nití ve výbavě nechybí. Díky velké ruční páce můžete okamžitě změnit zpětný chod stroje. Délka stehu je regulovatelná až do 6 mm.

Díky vynikajícímu přístupu z přední části k chapači, můžete jednoduše vyměnit spodní nit. Díky tomu je tento stroj opravdu jedinečný na našem trhu.

Vlastnosti šicího stroje Janome 1600 P:
  • charakter průmyslového šicího stroje
  • pracovní plocha neuvěřitelných 225x150 mm, která lze rozšířit na 600x400 mm
  • rychlost šití až 1600 stehů za minutu
  • možnost nastavení požadovaného přítlaku patky
  • nastavení polohy jehly při zastavení - nahoře/dole
  • kolenní páka
  • automatické navíjení spodní niti
  • regulovatelná délka stehu až do 6 mm
  • český podrobný návod samozřejmostí
NOVINKA - jediná značka šicích strojů v ČR a SK, která nabízí SERVIS DOOR TO DOOR - využijte této nabídky a zapomeňte na problémy s opravou v době záruky. V případě poruchy jednoduše zavoláte na servisní linku, sdělíte závadu a potom jen čekáte, kdy si stroj od vás vyzvedneme, opravíme a s malým dárkem pošleme zpět na vaši adresu. A to vše zdarma. Podmínky této záruky neleznete zde. Díky této službě ušetříte v případě problémů nemalé prostředky.
Šití
Odstřih nitě Ano
Programy od-do Do 25
Chapač Rotační průmyslový
Ovládání
Ovládání stroje Elektronické
Automatický navlékač nitě Ano
Automatický odstřih nitě Ano
Polohování jehly Ano
Výbava
Světlo Ano
Záruka 5 let
Rozměry
Hmotnost 14,2kg
Rozměr pracovní plochy šxd 18x49cm
Vzdálenost jehly od ramene 23cm
Rozměry stroje (H x V x Š) 22x50cm

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Používá se opensource systém OpenCart
obchodní zastoupení značky Janome, © 2019