Quiltovací rám QUILTING FRAME

Doporučená cena:

Konečně je to tady. Quiltovací rám pro všechny šicí stroje (Pro všechny šicí stroje, které mají obdélníkovou základnu ne pro stroje, kde je zadní část rozřířená oproti přední), vhodné jsou stroje s dlouhým pamenem, čím delší rameno, tím větší plochu můžete quiltovat, doporučujeme stroje Janome 1600, Janome 6600, Janome 7700, Janome 8200, Janome 8900,Janome 12000 ).

Quiltovací rám je vhodný na všechny stroje. I na modely nižší řady. Problém je, že je výhodné dlouhé rameno jako mají stroje Janome 1600, Janome 7700, Janome 8200, Janome 8900, Janome 12000, kde je délka ramene až 30cm protože díky dlouhému ramenu vlastně můžete quiltovat větší plochu na quiltovaném materiálu. U strojů s kratším ramenem se připravíte o quiltování zkrácené o délku ramene a věřte tomu, že pokud vám chybí 10-15 cm, je to poznat nejen na kvalitě, ale i na rychlosti, na velikosti v tomto případě opravdu záleží:) Díky tomu byste museli častěji posouvat materiál, častěji ho podvíjet. Takže efekt by byl stejný, ale více práce. Naše doporučení tedy je, používejte stroje s delším ramenem.

Quiltovací rám za rozumné peníze. Konečně nemusíte závidět vašim kamarádkám, které pořídily drahý rám a vy chcete jen občas quiltovat a nemůžete pořídit rám za takovou cenu. Tento quiltovací rám je vhodný pro pro quiltování velkých patchworkových dek. Frame HOBBY rám je velmi jednoduchý, snadno se ním naučíte pracovat během okamžiku. Je cenově výhodnější, než jsou podobné rámy na trhu - má stejné funkční možnosti, pouze konstrukce je moderní, jednoduše ji složíte jak pro standartní délku 2m, nebo ji dokonce můžete prodloužit až na délku 3m. Tento quiltovací rám je určen pro umístění na váš stůl. Jednoduše upněte materiál pomocí speciálních postraních napínačů, díky posuvnému systému, který nemá žádné švy a nevytváří nerovnosti na quiltovacím povrchu docílíte perfekní kvality stehu. Po proquiltování povrchu, tento jednoduše posunete a můžete prošívat další plochu. K rámu nepotřebujete regulátor rychlosti šití, ovládání je mechanické a využíváte vlastní pedál stroje.
-Vyrobeno na základě Australské licence
-Design z lehkých hliníkových slitin
-Lehce přenosné
-Jednoduše stavitelné jednou osobou
-Jednoduché skladování
-určeno pro vlastní stůl s možností rozšíření od 2 do 3m
-můžete používat stroj dle potřeby bez potřeby speciálního regulátoru
-můžete u quitlování sedět, nebo stát
-v ceně jsou držáky pro kopírování předkreslených křivek

Balení:
1 karton 127x65x17cm 29/31 kg
1 karton 177x23x11cm 6/8 kg

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Používá se opensource systém OpenCart
obchodní zastoupení značky Janome, © 2020